Notícies i Premsa

Us mantindrem informats del nostre progrés

Preguntes freqüents sobre la personalització de les mànigues d'embalatge.

Porta el disseny d'embalatge de la teva marca al següent nivell mitjançant l'ús de mànigues d'embalatge.

Mànigues d'embalatgeo les bandes de ventre són opcions econòmiques per a solucions de marca.Imagineu-vos com de fàcil podeu millorar l'atractiu de la prestatgeria del vostre producte només embolicant-los amb mànigues.

003

Aquí, a Color-P, oferim una àmplia gamma de mides que s'adaptaran perfectament als vostres dissenys.Podeu triar diferents materials, com ara paper artesanal, paper d'art, paper recobert o paper personalitzat i personalitzar diferents acabats per al vostre disseny, com ara Spot UV, envernissat brillant, envernissat mat, relleu, gravat, estampat d'or i plata i laminació brillant/ Laminació mate per ressaltar el vostre disseny i ethos de marca.

004

És habitual que alguns clients nous estiguin confosos sobre els passos personalitzats.Aquí teniu algunes respostes a les preguntes habituals i esperem que us ajudin.

1. No tinc cap obra d'art delmànigues d'embalatge;com puc començar?

No us preocupeu, el nostre equip de disseny us ajudarà.Només has de descriure les teves idees de la manera més detallada possible, et farem el disseny del disseny en conseqüència, i aquest és un servei gratuït.I el nostre equip oferirà el nostre suggeriment des del cost, el disseny i l'artesania.I mai ens comprometem amb la qualitat amb la manera més econòmica.

mànigues d'embalatge 01

2. Quin és el vostre MOQ de pembolcall de mànigues?

En general, la funda d'embalatge té un MOQ de 1000 peces, però depèn del material que trieu.Per a algun paper especial, seria més alt.

3. Quan aviat puc rebre la meva comanda de mànigues d'embalatge?

El nostre termini de lliurament de les mànigues d'embalatge és de 2 setmanes.I podeu demanar serveis de comandes urgents, el nostre equip de vendes us ajudarà a fer el seguiment de la comanda i impulsar tot el procés.

002

Si teniu més preguntes o consultes sobre els nostres serveis d'etiquetatge i embalatge, feu clic aquí per contactar.El nostre equip té una resposta ràpida en 24 hores per comentar els vostres dubtes i problemes.


Hora de publicació: 14-octubre-2022